Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

ZUS

„Dni Ubezpieczonego” w Poznań City Center

Sprawdzenie kapitału początkowego czy odprowadzanych składek jest możliwe, dzięki posiadaniu konta PUE (Platformy Usług Elektronicznych). W chwili obecnej korzysta z niej już milion Polaków. Od najbliższego czwartku (7-9.10)
w ramach akcji „Dni Ubezpieczonego” w Poznań City Center stanie stanowisko ekspertów ZUS. Specjaliści będą pomagać w założeniu kont PUE, a także informować o wprowadzanych udoskonaleniach np. e-zwolnieniach.

W ramach „Dni Ubezpieczonego” w Poznań City Center na poziomie 2. stanie dedykowane stanowisko, gdzie dyżur będzie naprzemiennie pełniło dwóch ekspertów

z poznańskiego oddziału ZUS. Wszyscy, którzy od 7 do 9 października odwiedzą Centrum będą mogli dowiedzieć się, jak funkcjonuje platforma PUE, a także założyć indywidualne konto. Wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości i pamiętać adres swojej poczty elektronicznej. Dodatkowo poznaniacy będą mogli uzyskać wszelkie informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach. Eksperci opowiedzą również
o wprowadzanych od 1 stycznia 2016r. udoskonaleniach systemu, np. e- zwolnieniach oraz korzyściach z tego płynących. Pracownicy ZUS podpowiedzą również, jak czytać informacje o stanie konta ubezpieczonego, a także wyjaśnią wszelkie wątpliwości dot. wyliczania kapitału początkowego.

Od najbliższego czwartku w naszym Centrum po raz kolejny pojawią się eksperci 

z poznańskiego oddziału ZUS. W kilka minut pomogą założyć konto PUE, które umożliwi  bezproblemowe załatwianie spraw urzędowych drogą elektroniczną. Zapraszamy wszystkich poznaniaków do skorzystania z bezpłatnej pomocy specjalistów – komentuje Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.

Eksperci z poznańskiego ZUS będą czekać 7 – 9.10 w godzinach 09.00 – 17.00 na poziomie 2 (między sklepami Reserved i 4F) Poznań City Center.