Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Z miłości do Yorków

czyli walentynkowe wybory Miss i Mistera Yorków w Poznań City Center

Charakteryzują je ogromne pokłady energii, długie futro oraz niewielkie rozmiary – Yorkshire Terriery, bo o nich mowa, 14 lutego będą świętować w Poznań City Center. Te niezwykłe psiaki podczas pierwszego tego typu wydarzenia w Centrum – „Z miłości do Yorków”- będą mogły zdobyć tytuł „najpiękniejszego”, „najmodniejszego”, „najmądrzejszego” i „najsłodszego” zwierzaka.

Wybory „Miss i Mister Yorków” to niecodzienne i niezwykłe spotkanie wszystkich wielbicieli tej rasy. Już 14 lutego, przez cały dzień, będzie można skorzystać z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania i zdrowia Yorków. Dodatkowo w przestrzeniach Poznań City Center pojawi się stanowisko Fundacji dla Zwierząt Animalia, na którym będzie można poznać przyszłego, czworonożnego przyjaciela. Natomiast od godziny 13:30 odbywać się będą pokazy i konkursy dla Yorkshire Terrierów oraz ich właścicieli. Wszyscy miłośnicy tej rasy, a także psiaków w typie rasy Yorkshire Terrier, którzy w walentynki pojawią się w PCC będą mogli wziąć udział w konkursie głównym. Jury wyłoni najsłodszego szczeniaka, a także psy w kategoriach: „najpiękniejszy”, „najmodniejszy” i „najmądrzejszy”. Prezencja, wygląd zewnętrzny, zachowanie na wybiegu, ale także strój i zaangażowanie właściciela będą miały wpływ na ich decyzję. Spośród finalistów ww. kategorii jurorzy wybiorą także Miss i Mistera. Na zwycięzców i wszystkich uczestników czekać będą niezwykłe upominki o które zadbali specjaliści z KAKADU.

Podczas walentynkowego wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, którzy dzięki artystom ze stoiska z malowaniem buziek, będą mogli „przemienić się” w małe Yorki.

Żeby wziąć udział w konkursach i wyborach należy do 12 lutego 2016 do godz. 18.00 przesłać na adres york.pcc@studio2.pl zgłoszenie zawierające imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię, płeć, wiek Yorka oraz kategorię, w której wystartuje. W przypadku zgłaszania psa do konkursu dla szczeniąt wymagane jest przesłanie skanu książeczki zdrowia psa. Psy można zgłaszać do dowolnej ilości kategorii.

Z miłości do Yorków”, odbędzie się 14 lutego, na poziomie 1 w okolicach sklepu Rossman. Stanowiska z akcesoriami, karmą, przekąskami, kosmetykami i ubrankami dla psów, a także stanowiska specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania i zdrowia Yorków będą dostępne od 12.00 do 18.00. Konkursy rozpoczną się o godzinie 13:30.

Pobierz regulamin akcji