Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Weekend Dance

Weekend Dance w Poznań City Center

Energia, ruch i doskonała kondycja to obowiązkowe punkty na wiosennej check liście. Jak zrealizować je przy niewielkim zaangażowaniu? Wystarczy w najbliższą sobotę i niedzielę odwiedzić Poznań City Center, gdzie „królować” będzie taniec. 16 i 17 kwietnia podczas Weekend Dance – swoje propozycje przedstawią poznańskie szkoły tańca, a tajniki wielu technik tanecznych zaprezentują znani tancerze.

Weekendowe pokazy i warsztaty.
Podczas dwóch weekendowych dni będzie można wziąć udział w dedykowanych warsztatach tańca nowoczesnego, Hip-Hopu, House, a także modern. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą pokazy taneczne poznańskich szkół tańca. Taniec towarzyski, Jazz, Latino czy Salsa to tylko niektóre ze styli, jakie można „szlifować” u lokalnych specjalistów.

W pełen ekspresji oraz emocji świat tańca przeniosą półfinaliści programów „Mam Talent”, „You Can Dance” i „Got To Dance – Tylko Taniec”. Molo & Frodo & Tomek poprowadzą 7 warsztatów tańca podczas, których przybliżą techniki tańca nowoczesnego. W sobotę (16.04) swoją świadomość ruchu oraz technikę zaprezentuje Aleksandra „Paola” Magnus. To jedna z topowych tancerek Hip-Hop`u w Polsce, która oprócz prowadzenia zajęć tanecznych, doskonale czuje się w roli sędziego w międzynarodowych zawodach. Hip-Hop`owe warsztaty z „Paolą” będą charakteryzować się dużą dawką energii, uśmiechu i przede wszystkim zabawy.

Zapraszając do nas utalentowanych artystów, chcemy pokazać, że najważniejsze to rozwijać swoje pasje. Dodatkowo mamy nadzieję, że zainspirujemy młodych ludzi do odkrywania swoich talentów oraz zapisania się na wybrane zajęcia poznańskich szkół tańca prezentowanych podczas Weekend Dance – informuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Niedzielne warsztaty poprowadzi m.in. Angelika Paradowska znana z programu „You Can Dance”. Ta wielokrotna Mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej, a obecnie tancerka w Trójmiejskich teatrach, zaprezentuje technikę modern. Drugiego dnia „Weekend Dance” ponownie zaprezentują się Molo & Frodo & Tomek, którzy pokażą new style, jazz, breakdance, czy dancehall.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników, którzy pojawią się w Poznań City Center w niedzielę, będzie konkurs muzyczny z nagrodami niespodziankami.

Weekend Dance odbędzie się 16 i 17 kwietnia w głównej rotundzie w okolicy fontanny. Pokazy i warsztaty będą odbywały się w godzinach 13.00- 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.