Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Torebki światowych marek w Avenidzie Poznań

To będzie moda z najwyższej półki i z najodleglejszych zakątków świata! Już od 7 maja zapraszamy na prestiżową wystawę kolekcji „Zawsze z kobietą” Doroty Wróblewskiej, prezentującą nieosiągalne dziś okazy torebek z XX, XIX, a nawet XVII wieku. Historyczne eksponaty takich marek jak: Karl Lagerfeld, Whiting&Davis, Mandalian, Joyce Morgan, Leslie Holm czy Howard Heartsfield będzie można oglądać do 19 maja na poziomie 1 w godzinach otwarcia naszego Centrum.

Kolekcja Doroty Wróblewskiej była prezentowana już m.in. w ramach wystaw w Teatrze Wielkim czy Galerii Sztuki Współczesnej WINDA, a nawet na Węgrzech. Nadszedł czas na Avenidę!

Ale to nie koniec niespodzianek – wystawie „Zawsze z kobietą” będzie towarzyszyć akcja „Kochamy torebki”. Każdy, kto w dniach 14-19 maja zakupi w Avenidzie Poznań plecak, kopertówkę, torbę, torebkę, torbę podróżną lub walizkę, może odebrać kartę podarunkową na kolejne zakupy. Jak to zrobić?

  • kup w Avenidzie plecak, kopertówkę, torbę, torebkę, torbę podróżną lub walizkę za min. 100 złotych,
  • zgłoś się do punktu obsługi akcji promocyjnej na poziomie 1 (przy fontannie) i okaż hostessom zakupioną rzecz wraz z paragonem,
  • odbierz kartę podarunkową o wartości 75 złotych na kolejne zakupy w Avenidzie*.

*Dzienna pula to 40 kart o wartości 75 złotych.

Regulamin