Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

The Look of The Year w Avenidzie Poznań

Już niebawem Avenida zamieni się w prawdziwą aleję mody! Od 6 kwietnia rozpoczynamy zapisy do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów modelingowch na świecie – The Look of The Year 2018. Aż do 13 kwietnia chętni do udziału w konkursie mogą zapisywać się na casting finałowy, który odbędzie się 14 kwietnia.

Tego dnia w godzinach 13:00-18:00 podczas wiosennych pokazów mody będzie można podpatrzeć, jak kandydaci do podbijania światowych wybiegów radzą sobie z zadaniami od jurorów. Oceniać będą ich osoby związane ze światem mody – duet projektantów Paprocki & Brzozowski, a wydarzenie poprowadzą Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak.

Podczas wydarzenia każdy będzie mógł skorzystać z porad profesjonalnej stylistki, makijażystki oraz fryzjera. W godzinach 11:00-17:00 eksperci przeprowadzą bezpłatne metamorfozy, których efekty zostaną zaprezentowane na scenie, a także na facebookowym profilu Avenidy. Tutaj też fani dokonają wyboru najlepszej przemiany, która zostanie dodatkowo nagrodzona.

Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – codziennie od 6 do 13 kwietnia przy specjalnym stanowisku będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach dekorowania toreb ekologicznych.

Zapraszamy do wspólnego przeżycia wspaniałej modowej przygody!