Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

The Look of The Year w Avenidzie Poznań

Już niebawem w naszym Centrum każdy będzie mógł poczuć klimat świata mody i zdobyć doświadczenie w modelingu.
Przed nami casting do prestiżowego konkursu The Look of The Year! Jego finał odbędzie się 16 marca w godz.13:00-18:00 na scenie na fontannie.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą oceniani przez osoby związane ze światem mody: projektanta Macieja Zienia oraz Miss Polonia 2012 – Paulinę Krupińską. Modowe wydarzenie poprowadzi dziennikarz Mateusz Hładki.

Spotkania z modelami, modelkami oraz gwiazdami znanymi z telewizji i gazet to nie wszystkie atrakcje czekające na Was podczas finału castingu. W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnej stylistki, makijażystki i fryzjera. Nie zabranie także strefy piękna, w której eksperci przeprowadzą metamorfozy, a ich efekty zaprezentują na scenie.

Wydarzenie będzie również okazją do zapoznania się z wiosennymi trendami. Nie może Was zabraknąć!

Zapisy na casting The Look of The Year odbywają się w dniach 14-15 marca w godz. 13:00-18:00 i 16 marca w godz. 13:00-17:00. Finał castingu odbędzie się 16 marca w godz. 13:00-18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do wspólnej podróży po świecie mody!