Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Targi Edukacyjne

Podręczniki, przybory i plan lekcji to zwiastuny zbliżającego się nowego roku szkolnego. Jednak szkoła to nie tylko nauka, warto również zadbać o wolny czas dzieci. Tym samym już w najbliższy weekend w Poznań City Center odbędą się targi edukacyjne. Szkoła tańca, centrum języków obcych czy akademia piłkarska to tylko kilku z wystawców, którzy pojawią się 29 i 30.08 w PCC.

W najbliższy weekend od 10.00- 18.00, Poznań City Center zamieni się w centrum edukacyjnej rozrywki. Bezpłatna analiza poziomu zaawansowania znajomości języka obcego (KONTAKT Centrum Języków Obcych) czy warsztaty z rysunku
i malarstwa dla dzieci oraz młodzieży (DOMIN Poznań kurs rysunku) to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą dostępne podczas targów. Na wszystkich uczniów czekać będą również pokazy taneczne (Szkoła ruchu i tańca KONTRAST), dmuchane boisko piłkarskie (Akademia Piłkarska Reissa) czy lekcje pokazowe gry na instrumentach (Szkoła Muzyki Kompozytornia). Dodatkowo każdy, kto w weekend odwiedzi PCC będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach i zdobyć atrakcyjne nagrody np. bony do wykorzystania na kursy językowe.

Targi edukacyjne – lista wystawców:

  1. KONTAKT Centrum Języków Obcych
  2. Szkoła Ruchu i Tańca
  3. DOMIN Poznań kurs rysunku
  4. METRUM Akademia Tańca i Fitness
  5. Fregata Swimming
  6. Szkoła Muzyki Kompozytornia
  7. Akademia Piłkarska Reissa
  8. mobile ENGLISH

Pierwszy września to czas kiedy musimy przeorganizować nasze codzienne kalendarze. Dlatego też z myślą o rodzicach dzieci uczących się, postanowiliśmy zorganizować targi edukacyjne. Najbliższy weekend pozwoli na zapoznanie się rodziców z ofertami poznańskich instytucji, a mali uczniowie będą mogli ciekawie spędzić ten czas – wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Targi edukacyjne w Poznań City Center odbędą się 29 – 30 sierpnia (sobota, niedziela) w godzinach 10.00 – 18.00 na poziomie 1 w okolicach sklepu Pull and Bear.