Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Tajne przez poufne, czyli „Avenida Top Secret”

Kreatywny jak Sherlock Holmes, przystojny jak James Bond i bystry jak Jane Marple – taki właśnie jest Agent od zadań specjalnych. Które dziecko nie marzyło o roli takiego bohatera?

Już od 9 lutego zapraszamy na bezpłatną, interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne”, podczas której każdy będzie mógł wcielić się w rolę szpiega i rozwiązać zagadki. Aż do 25 lutego na małych i dużych detektywów czeka 40 eksponatów kryjących tajny magazyn, narzędzia szpiegowskie, gry, konkursy,  i… tunel laserowy.

Zadaniem uczestników jest odnalezienie stref Agenta na dwóch poziomach naszego Centrum, poszukanie wskazówek i odgadnięcie hasła. Mapy tajniaka, czyli specjalne książeczki do przeprowadzenia misji są do nabycia w punkcie informacji, skąd również można odebrać upominek za poprawnie ukończone zadanie.

Interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne”, której eksponaty znajdują się na dwóch poziomach, można zwiedzać od 9 do 25 lutego. Na pierwszych 1000 osób w punkcie informacji czekają upominki za poprawnie przeprowadzoną misję.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, ale… oczywiście wszystko jest ściśle tajne!