Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Szach mat

Weekend szachowy w Avenidzie

W najbliższy weekend  (19 i 20.11.2016r.) w Avenidzie królować będą szachy. Podczas zorganizowanego we współpracy z Wielkopolskim Związkiem Szachowym wydarzeniu, każdy miłośnik szachów będzie mógł stanąć w szranki, aby walczyć o tytuł mistrza.

Sobota to dzień kiedy będzie można zmierzyć się w kategorii OPEN, w niedzielę z kolei swoimi umiejętnościami pochwalić będą mogli się Juniorzy. Oprócz turniejów na gości czekają liczne atrakcje, mi.n. konkursy i zabawy prowadzone przez konferansjera, quizy
i zagadki o tematyce szachowej czy też zadania szachowe. Dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z szachami będzie możliwość udziału w szkółce szachowej, gdzie przedstawione zostaną zasady dla początkujących.

Do wzięcia udziału w rozgrywkach konieczna jest rejestracja. Aby to zrobić należy przyjść wybranego dnia w godzinach 10:45 – 11:30 i zgłosić. Maksymalna ilość uczestników, jacy mogą zmierzyć się w rozgrywkach podczas Weekendu Szachowego to 200 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.

Na wszystkich graczy, którzy zmierzą się w pojedynkach szachowych czekają upominki. Ponadto dla najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej przygotowano nagrody.

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego udziału w wydarzeniu i kibicowania,
w sobotę w godzinach 12:00- 18:00 oraz w niedzielę w godzinach 12:00- 17:00