Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Rozlicz PIT za darmo w Avenidzie Poznań

Kwiecień to nie tylko czas wymiany garderoby na wiosenną, ale też ostatni miesiąc na złożenie rocznego zeznania podatkowego. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas zakupów za darmo rozliczyć PIT? Wystarczy… przyjść do Avenidy!

Zapraszamy w dniach 6-7 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 na poziom II naszej galerii, gdzie nie tylko szybko wypełnicie swoje roczne zeznanie podatkowe, ale też wyślecie je przez internet bez czekania w kolejkach, a tym samym otrzymacie nadpłacony podatek w krótszym czasie.

Przy stanowiskach zlokalizowanych na poziomie II czekać będą pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, którzy bezpłatnie pomogą wypełnić i wysłać PIT przez internet. Aby złożyć zeznanie podatkowe należy zabrać ze sobą dokumenty. Oprócz zeszłorocznego rozliczenia PIT, niezbędnego do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym, potrzebne będą: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które chcecie odliczyć.

Punkt akcji bezpłatnego rozliczenia PIT czynny będzie w piątek (6 kwietnia)
i sobotę (7 kwietnia) w godzinach 12:00-20:00 na poziomie II w Avenidzie Poznań.