Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Poczuj muzyczny bit miasta

Avenida Poznań zabije w rytmie… TikTok! Odwiedź nasze Centrum w weekend 29-30 września i spotkaj się z najpopularniejszymi muserami w kraju. Do muzycznej bitwy miasta zaproszą Was: Klaudia Krajewska, Oliver Kamiński, Martyna „Pysia” Zbirańska, Lena Kociszewska, Dominik Rupiński i Kinga Sawczuk.

W ramach wydarzenia odbędą się trzy rundy, podczas których kapitanowanie ze swoimi teamami będą nagrywać teledyski. Pierwszego dnia spośród publiczności swoje trzyosobowe drużyny wyłonią Klaudia Krajewska, Oliver Kamiński i Martyna „Pysia” Zbirańska. Podczas rozgrywek zawodnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, wyczuciem stylu i darem przekonywania. Drugiego dnia również nie zabraknie emocji 
i ducha rywalizacji – do wielkiej muzycznej bitwy wraz ze swoimi drużynami przystąpią: Lena Kociszewska, Dominik Rupiński i Kinga Sawczuk.

Na uczestników wydarzenia – oprócz świetnej zabawy z gwiazdami polskiego Internetu – czekają liczne konkursy z nagrodami. Uczestnicy bitw będą mieli szansę wygrać m.in. koszulki z autografami muserów i karty podarunkowe na zakupy w centrum handlowym Avenida Poznań.

Nie przegap tego muzycznego show!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 września w godz. 11:00-19:00 na scenie na fontannie. Wstęp jest bezpłatny.

Regulamin