Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Pidżamersi w Avenida Poznań

Wpadnij do Avenidy i dołącz do Pidżamersów!

W ciągu dnia są zwykłymi dziećmi, w nocy stają się odważnymi superbohaterami, a już w pierwszy weekend września odwiedzą nasze Centrum! Kto dołączy do drużyny Pidżamersów?

Zabieramy najmłodszych do bajkowego świata! Podczas dwudniowego wydarzenia dzieci będą mogły przybić piątkę z ulubionymi bohaterami: Geksonem, Sowellą i Kot Boyem, samodzielnie stworzą maskę swoich kreskówkowych idoli i przejdą szkolenia, aby stać się jednym z nich.

Mali superbohaterowie przeżyją niesamowite przygody w specjalnych strefach tematycznych, a fani szybkich aut wezmą udział w Wielkim Wyścigu. Na miłośników nauki będzie czekać laboratorium Romea, w którym dzieci otrzymają balony, pomalują je świecącą w ciemności farbą i sprawdzą w ciemni efekt swojej pracy.

Dodatkowo podczas wydarzenia każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubionym Pidżamersem oraz wziąć udział w grach i zabawach, w których do wygrania będzie m.in. aż 150 zestawów wyprawek szkolnych!

Na weekend z Pidżamersami zapraszamy w dniach 1-2 września w godzinach 13:00-19:00 do strefy na poziomie 1.

Regulamin