Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

MEGA Gry

Mega Gry w Poznań City Center

Ogromne scrabble, imponujące bierki i wielkowymiarowa jenga – 16 i 17 stycznia przyczynią się do kreatywnego i oryginalnego spędzenia czasu z całą rodziną. 16 m2, czyli wielkość małego pokoju to wymiar największej z gier planszowych, która będzie dostępna dla odwiedzających PCC w najbliższy weekend. Wszyscy poznańscy miłośnicy planszówek, którzy od 13.00 – 18.00 odwiedzą Poznań City Center przeżyją sentymentalną podróż w czasie.

Gry planszowe cieszą się coraz większą popularnością, ucząc poprzez zabawę kolejne pokolenia. Dlatego też w najbliższy weekend (16-17.01) w Poznań City Center na wszystkich miłośników planszówek czekać będzie moc atrakcji. W czasach, gdy ogólnodostępne stały się interaktywne gry komputerowe, warto poszukiwać kreatywnych metod spędzania wolnego czasu. Tym samym, postanowiliśmy zorganizować weekend mega gier, który dostarczy wielu emocji i radości zarówno małym, jak i większym uczestnikom – komentuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum. Nie lada wyzwaniem będzie rodzinna gra w ogromne domino, którego plansza będzie wynosiła piętnaście metrów kw. Uczestnicy weekendu z grami planszowymi będą mogli również zagrać w gigantyczne kółko i krzyżyk, a także wielkie warcaby. Na najmłodszych będzie czekało uwielbiane przez nich malowanie buziek. Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w specjalnie przygotowanych na ten czas zabawach i konkursach będzie miał możliwość zabrania do domu tradycyjnej wielkości gier.

„Mega gry” będzie odbywać się 16-17 stycznia na terenie Poznań City Center (poziom 0, 1, 2) . Wstęp jest bezpłatny.