Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Gala Avenida 360

Gala Avenida 360°

W najbliższą sobotę (11 marca) o godzinie 18:00 odbędzie się gala finałowa będąca zwieńczeniem rocznej akcji „Avenida 360°”. Imprezę poprowadzi Patricia Kazadi – aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Jednym z gości specjalnych będzie także Jessica Mercedes – czołowa polska blogerka modowa, odnosząca sukcesy na arenie międzynarodowej. Na scenie pojawi się także Honorata Skarbek – wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, która prowadzi jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestylowych w Polsce. Dziennikarka i stylistka Monika Gąsiorek-Mosiołek przedstawi natomiast ciekawostki dotyczące psychologii mody oraz wpływu osobowości na styl.

Głównym punktem gali będzie finał akcji „Avenida 360°”, podczas którego na scenie w nowych stylizacjach zaprezentują się 24 osoby, które zostały wyróżnione przez organizatorów, ekspertów modowych, a także Facebookowiczów. Zawalczą oni o tytuł najciekawiej ubranej osoby 2016 roku. Jury, w składzie Norbert Fijałkowski – dyrektor Avenidy Poznań, blogerka Jessica Mercedes oraz Monika Gąsiorek-Mosiołek wybierze dwóch laureatów, którzy będą odznaczać się zarówno modną stylizacją, jak i ciekawą osobowością. Nagrodą główną jest bon o wartości 2000 zł, statuetka „Avenidy” oraz udział w jednej z kampanii reklamowych Avenidy.