Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dzień Dziecka ze Świnką Peppą w Avenidzie Poznań

To będą trzy dni niezapomnianej zabawy i niezwykłych wrażeń! W dniach 1-3 czerwca nasza Galeria zamieni się w baśniową krainę, którą odwiedzą bohaterowie jednej
z ulubionych dziecięcych bajek. Jeśli Dzień Dziecka, to tylko ze Świnką Peppą
i Georgem!

Już od piątku na dzieci czekać będzie plac zabaw z dmuchańcami, balonowe zoo, strefa kreatywna z kolorowankami i łamigłówkami, a także animacje i wspólne zabawy. Najmłodsi będą mogli sprawdzić wiedzę oraz sprawność podczas konkursów
z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas słodkiej przerwy strudzeni uczestnicy gier poczęstują się watą cukrową. Dodatkowo Świnka Peppa i George chętnie przybiją piątkę oraz zrobią sobie zdjęcie z najmłodszymi klientami naszej Galerii.

W niedzielę – podczas Wielkiego Finału – do Świnki Peppy i Georga dołączą wyjątkowi goście. Na placu animacyjnym młodzi magicy zaczarują rzeczywistość podczas warsztatów z Iluzjonistą, Klaun porwie ich w wir zabawy, a Madame Gazella nauczy dobrych manier w szkole i poza nią. A to wszystko w towarzystwie jedynego w swoim rodzaju zespołu muzycznego Peppa Band.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 czerwca (12:00-18:00) na I i II piętrze Avenidy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.