Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dzieci dzieciom

Dzieci dzieciom, czyli Dzień Dziecka w Avenidzie

Nie ma piękniejszego widoku niż dziecięca radość. Przyjemnie spędzone chwile czy nowa zabawka – niewiele trzeba, aby wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach. Z okazji Dnia Dziecka w Avenidzie radość dzieciom podarują… dzieci.

Już 2 i 3 czerwca Centrum zamieni się w strefę dziecięcych przyjemności. Na najmłodszych czekają atrakcje: warsztaty (w tym warsztaty przy sztalugach), malowanie twarzy czy fotobudka. 2 czerwca (piątek) w warsztatach wezmą udział uczniowie poznańskich szkół i grupy przedszkolne, zaś 3 czerwca (sobota) z atrakcji skorzystają wszyscy mali klienci Centrum.

Jednak święto najmłodszych to okazja, aby pomyśleć o tych, którzy nie mogą w pełni korzystać z praw dzieciństwa. W ramach akcji „Dzieci dzieciom” odbędzie się zbiórka zabawek – każde dziecko może podzielić się swoimi zabawkami z rówieśnikami, którym tych zabawek brakuje.

Wszystkie zabawki oraz laurki stworzone podczas warsztatów zostaną przekazane dzieciom ze Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa – Oddział Wielkopolski.

Akcja „Dzieci dzieciom” odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w godzinach 9-19 na poziomie 1 przy fontannie. Zabawki w dobrym stanie będzie można zostawiać w specjalnie przygotowanych pojemnikach. Udział w warsztatach jest bezpłatny.