Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Casting Avenida maj 2017

FashionTV Model Search 2017 szuka przyszłych gwiazd modelingu na castingu regionalnym w Centrum Handlowym Avenida Poznań.

W sobotę 13 maja 2017 w Centrum Handlowym Avenida Poznań będzie mieć miejsce casting do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie – FashionTV Model Search 2017. Nie zmarnuj takiej szansy i weź udział, bo może to właśnie Ty pojedziesz na paryski Tydzień Mody! Nasze castingi to całodniowe wydarzenia pełne niespodzianek i konkursów. Zabierz rodzinę i przyjaciół niech Cię dopingują i sami świetnie się bawią.

Rejestracja kandydatów rozpoczyna się od godziny 10 i potrwa do 14.00. Zaproszeni są: dziewczęta w wieku od 14-25 lat i chłopcy od 17- 25 lat, zainteresowani karierą w międzynarodowym modelingu. Nie będzie preselekcji, więc do castingu dostaną się wszyscy chętni, natomiast warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18 roku życia muszą postarać się o pisemną zgodę rodziców.

FashionTV Model Search 2017 to trzecia, polska edycja tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia. Organizatorzy będą poszukiwać nowych gwiazd wybiegów w całym kraju. Docelowo odbędzie się 20-25 castingów lokalnych w najlepszych galeriach handlowych. Zwycięzcy castingów lokalnych zostaną zaproszeni na finał ogólnopolski, który odbędzie się w październiku w Warszawie. Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017 oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy mogą spodziewać się także kontraktu z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week. Podczas całodziennego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są konkursy oraz spotkania publiczności i uczestników z zaproszonymi gośćmi. Całość zakończy się o godzinie 19.00 uroczystą galą finału lokalnego z pokazami mody i udziałem znanych artystów.

Przedsięwzięciu patronuje FashionTV – pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Partnerami polskiej edycji konkursu są agencja RYL Model Agency, AN COMMUNICATION – Anna Neneman oraz Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Merytorycznie uczestników wspierać będzie dyrektor artystyczny FashionTV i główny projektant Marki Maison Anoufa, Ylan Anoufa – jeden z najbardziej uznawanych obecnie młodych projektantów na świecie.

Patronami medialnymi są: FashionTV, RMF MAXXX, JOY, Businessman Today, Interia, Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl, Telewizja Warszawa oraz Warsaw Highlights. Konkurs FashionTV Model Search realizowany jest od 2003 roku praktycznie na całym świecie.

Regulamin i informacje o konkursie na stronie www.fashiontvpolska.pl www.facebook.com/fashiontvpolska.

Kontakt PR:
Karina Wojciechowska
Tel. 506 970 089
karina.fashiontvpolska@gmail.com

Fashion TV
Anna Neneman
Tel. 533 336 681
anna@ftv.com