Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Bądź Top Modna

Weekend gwiazd w Poznań City Center!

Trzy dni atrakcji oraz spotkań z gwiazdami. W najbliższy weekend PCC zamieni się w prawdziwą świątynię mody i muzyki. Główną atrakcją wydarzenia „Bądź TOP Modna” w PCC będzie casting na modelkę i modelka z Joanną Krupą oraz koncert Eweliny Lisowskiej! 

Jeżeli marzysz o karierze modelki lub modela, to koniecznie odwiedź nas w najbliższy piątek w godz. 10-17 i zgłoś się na CASTING! W komisji zasiądą profesjonaliści z AVANT Models – jednej z najstarszych agencji w Polsce, która jest oficjalnym partnerem programu „Top Model. Zostań Modelką” w TVN.

Kolejny dzień to specjalne pokazy, m.in.  makijażu i  fryzur, stylizacje z udziałem finalistów oraz liczne konkursy z nagrodami. Gwoździem sobotniego programu będzie darmowy koncert polskiej piosenkarki młodego pokolenia – Eweliny Lisowskiej.

W niedzielę PCC odwiedzi znana modelka i osobowość telewizyjna –  Joanna Krupa. W jej obecności odbędą się specjalne pokazy mody z finalistami castingu oraz wyłonienie zwycięzcy. Oprócz tego, ponownie pojawią się konkursy oraz specjalna „Zwierzakowa Zbiórka”, dzięki której będzie można wspomóc czworonogów, tak jak to robi Joanna Krupa.

Podczas naszego weekendu „Bądź TOP modna” oprócz Joanny Krupy i Eweliny Lisowskiej, będzie można spotkać również specjalistkę od wizerunku – stylistkę Ewelinę Rydzyńską oraz Conrado Moreno – znanego m.in. z programów „Europa da się lubić” czy Taniec z gwiazdami”, który poprowadzi całość naszego wydarzenia.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

Dzień I – Casting „Bądź TOP Modna” – 21.10.2016

10.00 – 11.00 i 13.00-13.30  

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatek/kandydatów przez hostessy

11.00 – 17.00

CASTING na TOP Modelkę i TOP Modela

Dzień II – Koncert Eweliny Lisowskiej – 22.10.2016

12.00 – 19.30

Pokazy makijażu oraz pokazy fryzjerskie. Stylizacje z udziałem finalistów i stylistki Eweliny Rydzyńskiej, lekcja modelingu na scenie z udziałem TOP modeli, konkursy

18.00

Koncert Eweliny Lisowskiej

Dzień III  – Finał castingów z Joanną Krupą 23.10.2016

11.30

Przyjazd Joanny Krupy do PCC

12.30 – 18.00

Pokazy mody: Smart Casual, Formal oraz Glamour. Konkursy, zbiórka dla zwierząt na specjalnym stanowisku „Zwierzakowa Zbiórka”

18.00

Ogłoszenie wyników castingu przez komisję oraz wręczenie nagród