Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

AVENIDA OD KUCHNI

Gotowanie jest sztuką, która wymaga praktyki – warto zatem uczyć się od najlepszych. A do tego jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu!

Już 20 i 21 stycznia zapraszamy do „Avenidy od kuchni”. W specjalnie przygotowanej zabudowie kuchennej znani kucharze przygotują na żywo swoje popisowe menu, które klienci będą mogli spróbować. W sobotę (20 stycznia) gotować będzie zwycięzca IV edycji programu „MasterChef” Damian Kordas, natomiast w niedzielę (21 stycznia) potrawy przygotuje Mateusz Gessler, juror programu „MasterChef Junior”.

Podczas każdego dnia wydarzenia na uczestników będą czekać kulinarne warsztaty tematyczne, degustacje oraz kupony rabatowe i zaproszenia do restauracji na terenie Avenidy.

Wydarzeniu „Avenida od kuchni” towarzyszy konkurs „Przepis mojej babci”, w którym do wygrania jest aż sześć różnych nagród, w tym bony na zakupy oraz gotowanie z Mateuszem Gesslerem. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym Facebooku.

„Avenida od kuchni” z udziałem Damiana Kordasa i Mateusza Gesslera odbędzie się w dniach 20-21 stycznia 2018 roku w godzinach 13:00-18:00.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu