Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w naszym Centrum

SA Wardęga, Blowek i Stuu – na co dzień są gwiazdami internetu, a w dniach  23-24 lutego odwiedzą nasze Centrum! Dla wszystkich miłośników vlogów będzie to doskonała okazja, aby zdobyć autograf od najpopularniejszych YouTuberów, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, wykonać challenge, a przede wszystkim… dobrze się bawić!

W pierwszym dniu akcji (23 lutego) swoje wyzwania przeprowadzi Stuu. Tego samego dnia w Avenidzie pojawi się również SA Wardęga, czyli autor popularnego pranku z psem przebranym za pająka.

Drugi dzień YouTuberowych wyzwań (24 lutego) to kolejna dawka pozytywnych emocji – challenge poprowadzi Blowek. Popularny vloger oceni również filmiki laureatów konkursu zorganizowanego na naszym profilu facebookowym i wybierze najlepszego vlogera
w Poznaniu. Aby wziąć udział w zabawie, należy nagrać filmik i w dniach 15-21 lutego umieścić go w komentarzu pod postem konkursowym oznaczając hasztagiem #youtuberowewyzwania.

Oprócz udziału w YouTubowych wyzwaniach będziecie mogli zdobyć autograf i zrobić sobie selfie z popularnymi vlogerami.

Akcja „YouTuberowe wyzwania” odbędzie się 23 lutego w godz. 13:00-19:00
i 24 lutego w godz. 13:00-18:00 na scenie na fontannie w Avenidzie Poznań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.