Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

#DoYouFit 

up8. Wstajesz rano, zakładasz wygodny strój, idziesz biegać. Po powrocie pijesz zdrowy koktajl, w ciągu dnia pilnujesz ilości spożytych kalorii – bez przesady, przede wszystkim chcesz wyglądasz zdrowo i atrakcyjnie. W pracy, na imprezie, na siłowni, przed monitorem laptopa kiedy ćwiczyć z YouTube’em. O Twój dobry wygląd w trakcie ćwiczeń zadba up8 – nowy koncept fitnessowy. #DoYouFit 

Pijesz zielone koktajle, przestrzegasz zasady „work-life balance”, ćwiczysz z popularnymi trenerkami fitness, wiesz co to jarmuż, chia i spirulina. Dobry wygląd w trakcie ćwiczeń jest dla Ciebie tak samo ważny, jak ten na co dzień. Zajrzyj do up8 – nowego konceptu, w którym profesjonalni Doradcy Klienta pomogą Ci skompletować wygodny i modny strój do ćwiczeń w klimacie fashion fitness.

8 tysięcy kroków to minimum, jakie powinniśmy dziennie pokonywać, aby długo cieszyć się zdrowiem i atrakcyjną sylwetką. Warto jednak stale podnosić sobie poprzeczkę. up8 to każda aktywność sportowa wykraczająca ponad to, co robimy na co dzień. W up8 zachęcamy Cię do pokonywania własnych słabości, do osiągania zamierzonych celów, do trwania w swoich postanowieniach. up8 to nie tylko profesjonalne produkty fitnessowe – to przede wszystkim filozofia życia oparta na aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu. Zajrzyj na stronę up8.com i dowiedz się więcej.

W up8 znajdziesz obuwie i odzież od najlepszych marek performance i fitness tj. Nike, adidas, Under Armour, Reebok, ASICS, Shock Absorber czy New Balance, a także profesjonalne akcesoria treningowe – zegarki i monitory aktywności, słuchawki, bidony i rękawiczki od takich gigantów świata fitness jak Garmin, Nike, Polar, Suunto, Jabra, Denon, Monster. Batony proteinowe i żele energetyczne od MuleBar pomogą Ci natomiast uzupełnić energię po treningu.

Zajrzyj do up8 i ciesz się aktywnością fizyczną, w trakcie której możesz prezentować się tak samo dobrze, jak na co dzień. Sprawdź nas także na up8.com. #DoYouFit