Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Kiedy Dominique Mandonnaud otworzył swoją pierwszą Perfumerię w 1969 roku, perfumy i kosmetyki skryte były za ladami, z zazdrością chronione przez sprzedawców. Mandonnaud zrewolucjonizował sposób sprzedaży piękna. Wyłonił schowane za ladami produkty i usytułował je z przodu i w centrum. Dał w ten sposób klientom wolność w poruszaniu się wokół sali sprzedaży, próbowania, dotykania, wąchania i niczym nieskrępowanego poszukiwania.

Obecnie każdego dnia zadajemy sobie pytanie, jak być doskonalszym Inspiruje nas fantastyczna i unikalna współpraca projektantów. Satysfakcjonują nas nowe osiągnięcia w dziedzinie obsługi na sali sprzedaży jak „eyebrow”  i „nail bars”, a więc miejsca, w których profesjonalnie zadbamy o twoje brwi i paznokcie oraz programy lojalnościowe. Sephora wzrasta z ogromną siłą, ale nie zapominamy o naszych korzeniach. Nadal zapewniamy naszym klientom unikalne doznania zakupowe, miejsca odkryć dla zmysłów, zabawy i doświadczeń oraz obietnicę ekscytacji i emocji dla każdego, w każdym czasie.