Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Firma Owocowy Raj zajmuje się sprzedażą świeżo wyciskanych soków owocowych, koktajli owocowych, kawy, lodów amerykańskich – świderków oraz gofrów. Naszym celem jest oferowanie produktu smacznego, zdrowego i jednocześnie orzeźwiającego, który pomaga utrzymać dobrą kondycję przez cały dzień i pozwala na całkowite oddanie się „szaleństwu zakupów”.

W naszej ofercie znajdą Państwo znakomite koktajle owocowe, soki owocowe oraz lody. Mogą Państwo skosztować pysznej kawy lub herbaty, a także czegoś słodkiego – chrupiących gofrów z różnymi dodatkami. Wszystkie znakomitości oferowane w naszych punktach przyrządzane są z produktów najwyższej jakości, bardzo dbamy o świeżość składników.

Mamy nadzieję, że nasze produkty przypadną Państwu do gustu i że zostaną Państwo naszymi stałymi klientami. Pragniemy zapewnić, że cały czas ulepszamy nasze receptury, tak aby smak naszych kaw, soków, koktajli i lodów z każdym dniem stawał się coraz bardziej wyjątkowy.