Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Jakość usług Jean Louis David

Jesteśmy zawsze gotowi, by ugościć, doradzić, wysłuchać… Wszystko w naszych salonach jest pomyślane tak, żeby wizyta u Jean Louis David była chwilą czystego relaksu. Nasi fryzjerzy pochylają się nad każdą klientką, żeby zapewnić jej nienaganną usługę i unikalne doświadczenie. To jedyne w swoim rodzaju podejście Jean Louis David, nie słabnie od czasu otwarcia naszych salonów.

Słowo-klucz: hiperdopasowanie do osobowości

Aby każda fryzura była wyjątkowa, wizyta w salonie zaczyna się zawsze od indywidualnej rozmowy z fryzjerem, zwanej „Moment Collection” podczas której można wybrać fryzury z ekskluzywnego katalogu Jean Louis David. Nasz fryzjer doradzi co jest możliwe a co nie, biorąc pod uwagę naturę Twoich włosów, kształt twarzy, a także Twój styl i osobowość.

Dodatkowo, aby zagwarantować najwyższą jakość w salonach Jean Louis David, pracujemy wyłącznie przy użyciu produktów L’Oréal Professionnel i Kérastase