Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Kawa jest napojem niezwykłym – przez minione wieki była obiektem pożądania, natchnieniem dla artystów, synonimem luksusu. W dzisiejszych czasach zmienia swoje oblicze stając się elementem codzienności i doskonale wpasowując się w szybkie przemiany cywilizacyjne. Jednak nieustannie towarzyszy jej ogromna pasja oraz miłość milionów ludzi na całym świecie.

Z tej pasji zrodził się „Skład Kawy”.
Trudno bowiem nie ulec fascynacji tymi niesamowitymi ziarnami, które mają tak rozmaite oblicza – z każdą filiżanką i z każdym nowym sposobem parzenia potrafią zaskakiwać swoim smakiem, aromatem i właściwościami. Pragniemy pokazać, jak wiele odsłon posiada kawa, a przygoda z nią może być wspaniałą drogą do łamania utartych schematów i poszukiwania przez każdego swojej ulubionej formy  tego  aromatycznego  napoju,  bez  rezygnacji z naturalności i prostoty przygotowania. Będąc świadomym szybkiego tempa dzisiejszego życia, poprzez kawę oferujemy Państwu możliwość korzystania z naturalnej energii kofeiny oraz dajemy okazję do zatrzymania się na chwilę w niezwykłym miejscu, w którym pachnie świeżo palonymi ziarnami, orientalnymi przyprawami i które pragnie być takie jak kawa – po prostu wyjątkowe.
Jednocześnie zachęcamy do odkrywania naszego drugiego oblicza – świata wspaniałych herbat, których bogactwo i różnorodność odnajdą Państwo również w naszym asortymencie. Posiadamy herbaty w wersji klasycznej we wszystkich typach: od białych, zielony, przez czerwone i czarne. Dla koneserów herbacianych przygotowaliśmy wyszukane i rzadkie rarytasy m.in. herbaty z Nepalu czy Japonii.

Zapraszamy do odkrywania nowych światów, doznań i odczuć.