Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Douglas Polska to największa sieć perfumerii. Posiada ponad 100 sklepów o zróżnicowanych formatach i łącznej powierzchni ponad 30 tys. m² w najlepszych centrach i galeriach oraz przy prestiżowych ulicach handlowych. Szczególne miejsce w portfelu sieci zajmuje Douglas House of Beauty w warszawskiej Arkadii – sklep flagowy i największa perfumeria w Polsce, o powierzchni 1200 m².
 
W asortymencie pielęgnacyjnym, makijażowym i zapachowym sieci znajduje się ponad 20.000 produktów luksusowych i popularnych, w tym 70 marek dostępnych wyłącznie w Douglas (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, Sensai Kanebo International, Collistar). Obok bogatej oferty kosmetycznej Douglas proponuje również wyjątkowe usługi na pięciogwiazdkowym poziomie – zabiegi SPA na twarz i ciało, manicure, pedicure oraz makijaż okazjonalny. W każdej perfumerii można skorzystać z bezpłatnego makijażu dziennego, relaksującego masażu dłoni oraz indywidualnych konsultacji pielęgnacyjnych, makijażowych i zapachowych. W wybranych perfumeriach organizowane są Szkoły Makijażu, warsztaty dla firm oraz spotkania z najlepszymi wizażystami topowych marek kosmetycznych. Niezależnie od tego, jakie produkty klient kupuje, zawsze może skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultantów oraz bezpłatnego, eleganckiego pakowania na prezent.
 
Douglas jest także właścicielem pierwszej w Polsce w pełni autoryzowanej perfumerii internetowej www.douglas.pl. Sieć zatrudnia ponad 1300 osób w całej Polsce. Na świecie funkcjonuje od ponad 60 lat i jest obecna w 18 krajach.