Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

LOKALIZACJA:
POZIOM 0, LOKAL 031 61 843 21 15

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który w ciągu 25 lat wypracował sobie pozycję jednego ze światowych liderów branży turystycznej. Z jego usług skorzystało ponad 18 milionów klientów.
Jako Coral Travel Wezyr Holidays, jesteśmy na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży, z kapitałem zakładowym 20 mln złotych i gwarancją ubezpieczeniową 51 000 000 złotych. W ciągu 18 lat wyjechało z nami na wakacje blisko 1 000 000 turystów. W tym czasie zdobyliśmy liczne grono stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.
Co roku wzbogacamy swoją ofertę o nowe produkty i obecnie proponujemy, obok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Grecję, Hiszpanię, Bułgarię, Egipt oraz kraje egzotyczne, takie jak Dominikana, Tajlandia, Indie, Kuba, Malediwy, Mauritius, Meksyk, Bali i Seszele czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.