Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

LOKALIZACJA:
POZIOM 0, LOKAL 035

GODZINY OTWARCIA:

pon. - pt. 6:00 - 23:00
sobota 8:00 - 21:00
niedziela 8:00 - 20:00

Calypso Fitness to najbardziej przyjazna sieć klubów fitness wg użytkowników. Markę charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój. Pierwszy klub Calypso Fitness w Poznaniu ma powierzchnię prawie 1700 m2 i wyposażony został w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę maszyn półwolnych, strefę cardio, klatkę do Cross Trainingu oraz dedykowaną salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych, a także dwie sauny fińskie i strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi KIDS PLAY.

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, jak również oferta urozmaiconych i atrakcyjnych zajęć grupowych.

Kartę Calypso Fitness można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.calypso.com.pl