Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

LOKALIZACJA:
POZIOM 1, LOKAL 153 61 646 15 00

Briju to młoda marka na polskim rynku jubilerskim. Dynamiczną budowę sieci detalicznej swoich salonów rozpoczęła w 2013 roku i od tej pory nie zwalnia tempa. Do dnia dzisiejszego otwartych zostało już 50 salonów, znajdujących się w najbardziej dogodnych i prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski.
Zdecydowanym atrybutem firmy jest własna produkcja, co sprawia, że niemal każdy element od podstaw projektowanej i ręcznie tworzonej biżuterii musi przejść przez wiele etapów pracy, aby ostateczny produkt był naprawdę wyjątkowy. Oferta handlowa marki to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Briju prezentuje autorskie kolekcje oraz aktualne nowości zgodne z najnowszymi trendami.
Obok własnej, indywidualnej oferty Briju ma na swoim koncie również współpracę ze znanymi projektantami modowymi: Mariuszem Przybylskim oraz duetem BOHOBOCO. Obie, powstałe w wyniku tego połączenia sił kolekcje przełamywały klasyczne ujęcie biżuterii cechując się nowoczesnym wzornictwem oraz limitowanym i unikatowym designem.