Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Samochodem

Główne trasy w mieście  prowadzą do Avenida Poznań z ulic Królowej Jadwigi, Głogowskiej i Roosevelta prosto do Matyi, gdzie znajduje się Avenida Poznań.  Ulica Matyi została  poszerzona o dodatkowe pasy ruchu w taki sposób, aby możliwe było  skręcanie w stronę dworca, w zależności od kierunku jazdy w lewo lub w prawo.  

Kierowcy, którzy jadą od strony ulicy Hetmańskiej chcą się dostać do Avenidy przez Wildę, mogą skorzystać z nowego fragmentu przedłużonej ulicy Jakuba Wujka. Wjazd od strony ulicy Przemysłowej, w głąb tzw. Wolnych Torów.

Zupełnie nowa możliwość dojazdu do Avenidy autem, z centrum miasta, od strony ulic św. Marcin i Aleja  Niepodległości,  to jednokierunkowa ulica Składowa, przedłużona na teren tzw. Wolnych Torów.

Pozostaje jeszcze jedna tradycyjna droga dojazdu w okolice naszej galerii, bezpośrednio pod nowy dworzec kolejowy Poznań Główny,  ulicą Dworcową.