Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

AVENIDA SMAKU Z MAGDĄ GESSLER

03-04-2017

AVENIDA SMAKU Z MAGDĄ GESSLER

Ze wszystkich podstawowych ludzkich zmysłów to właśnie smak uważany jest za jeden z najstarszych w rozwoju naszego gatunku. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia w Avenidzie Smaku wszyscy smakosze będą mogli spróbować potraw serwowanych przez wyjątkowych gości i zaspokoić najbardziej wymagające kubki smakowe. Oprócz najemców, propozycje dań przygotuje sama Magda Gessler!
Avenida Smaku to specjalnie przygotowana strefa, w obrębie której każdy będzie mógł spróbować produktów i potraw wielkanocnych, a także dań przygotowanych specjalnie na tę okazję przez punkty gastronomiczne znajdujące się w naszym Centrum.
Dodatkowo każdy, kto 8 kwietnia założy bezpłatną Kartę Premium, otrzyma kalendarz z przepisami naszego gościa! Zapraszamy do Avenidy Smaku na poziomie I (przed salonem Peek Cloppenburg) 8 kwietnia o godzinie 14. Profesjonalny pokaz kulinarny Magdy Gessler z degustacją odbędzie się w godzinach 15-19.