Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Avenida Piękna, strefa beauty w paryskim stylu

21-03-2017

Wiosna to czas zmian, dlatego w dniach 23-26 marca Centrum Handlowe Avenida Poznań zamieni się w Avenidę Piękna – strefę beauty w paryskim stylu: z konkursami, poradami i sekretami urody Paryżanek.
Już od najbliższego czwartku wszystkie drogi poprowadzą do Avenidy, w której specjalnie na ten czas zostanie utworzona strefa beauty w paryskim stylu. Na klientów, którzy do niedzieli 26 marca odwiedzą Avenidę Piękna, czekać będą atrakcyjne konkursy, darmowe próbki kosmetyków, a także eksperci, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania. Wszystkie panie będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów, badania skóry, a także bezpłatnie wykonać makijaż czy manicure.
Avenida Piękna, czyli strefa beauty w paryskim stylu zostanie utworzona na poziomie
I w dniach 23-26 marca. Korzystać z atrakcji będzie można przez cztery dni w godzinach 14-19. Niespodzianki przygotowały takie marki jak: Douglas, Ziaja, Kiko Milano, Mani Pedi, L’Occitane, Itaka, Marilyn, Organique czy Bloch Optyk.