Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Łap Zająca

„Łap zająca” w Poznań City Center

Dzień przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny rusza wielkanocny konkurs „łap zająca”. Celne oko i niespotykana zręczność to cechy, które przydadzą się uczestnikom na multimedialnym stoisku. Każdy kto między 19, a 29 marca przyjdzie do Poznań City Center i weźmie udział w konkursie zyska szansę na wyjazd do Pragi lub możliwość wygrania bonów zakupowych, a także nagród rzeczowych. 

Zasady gry są bardzo proste. Trzeba tylko dokonać zakupów za m.in. 50 złotych i wraz
z paragonem udać się do punktu konkursowego, który znajdować się będzie na poziomie 1, obok fontanny. Następnie wziąć udział w grze zręcznościowej
– wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Trafianie do celu za pośrednictwem dedykowanego stoiska multimedialnego pozwoli zdobyć punkty i znaleźć się w ogólnym rankingu. Osoba z największą liczbą trafień będzie miała szansę na zwycięstwo i zdobycie nagrody głównej. Dodatkowo codziennie na laureatów czekać będą między innymi lustrzanka Nikon D5200, kamera Go Pro Hero4
i konsola Microsoft XBOX one. Oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom z każdego dnia,
a także nagrody głównej nastąpi w niedzielę 29 marca o godzinie 16.00 przy fontannie.
 

Wielkanocny konkurs będzie odbywać się od 19 do 29 marca na poziomie 1, przy fontannie w Poznań City Center, w godzinach 11.00 – 21.00. Finał akcji będzie miał miejsce 29 marca o godzinie 16.00 (tego dnia konkurs czynny będzie do godziny 15.30).

Regulamin konkursu