Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dzień z Lechem Poznań

Mistrzowski weekend w Poznań City Center

Dzień z Lechem Poznań

Pokonasz trenera w grze 1×1, strzelisz karnego z zamkniętymi oczami, a może uderzysz z wolnego lepiej niż Barry Douglas? Już w najbliższy piątek
(12 czerwca) i sobotę (13 czerwca) w Poznań City Center, na wszystkich fanów footballu będą czekać profesjonalni trenerzy, klubowy autobus, a także bilety na mecze Mistrzów Polski. W weekend PCC zamieni się w sportowe boisko Lecha Poznań.

W najbliższy piątek kibice piłki będą mogli zwiedzić autobus klubowy Lecha Poznań. Przed głównym wejściem od 12.00 do 19.00 zaparkuje nietypowy autobus, który na co dzień jest niezastąpionym środkiem transportu Mistrzów Polski. To nie koniec atrakcji, dla młodszych fanów footballu, w sobotę, na terenie całego Poznań City Center zostanie rozstawionych 11 stacji Kolejorza. Kędziora, Lovrencsics, Sadajew to nazwy stanowisk, które będą znajdować się na poziomie 0. Stacje Kownacki, Arajurri, Douglas, Trałka, Linetty, Pawłowski i Kamiński znajdą się na poziomie 1. Natomiast poziom 2 będzie „należał” do Jevtić`a. Na każdej z nich młodzi sportowcy będą mogli sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Podania z autu do innego zawodnika, wcielenie się w rolę napastnika, czy wykazanie się wiedzą o Lechu to tylko niektóre z zadań jakie będą czekać na małych śmiałków.

Podczas sobotniego turnieju stu pierwszych zawodników, którzy wezmą udział
w sportowych konkurencjach otrzyma bilety na mecz naszego Mistrza Polski –
komentuje Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.

Dodatkowo od 10.00 do 18.00, każdy kto, zaliczy wszystkie 11 stacji Kolejorza weźmie udział w losowaniu sportowych nagród.

Wydarzenie odbędzie się w piątek (12.06 w godzinach 12.00 – 19.00, przed Poznań City Center) i w sobotę (13.06 w godzinach 10.00 – 18.00, na wszystkich poziomach Poznań City Center).