Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Szybki PIT

09-03-2015

Jak poprawnie wypełnić PIT? jakie dokumenty złożyć? z jakiej ulgi skorzystać? – na te i wiele innych nurtujących podatników pytań odpowiedzą eksperci z poznańskiej Izby Skarbowej. Od 13 do 15 marca w godzinach 12.00 – 18.00 w Poznań City Center w ramach akcji „Szybki PIT” stanie dedykowane stoisko, na którym będzie można wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je drogą internetową do właściwego Urzędu Skarbowego.
Akcja „Szybki PIT” będzie trwała przez trzy dni. Urzędnicy poznańskiej Izby Skarbowej pomogą poprawnie wypełnić PIT, a także doradzą i poinformują z jakich ulg można skorzystać. Dodatkowo specjaliści pomogą wprowadzić PIT do systemu e-Deklaracje, a także pokażą, jak wysłać go drogą internetową do właściwego Urzędu Skarbowego. Na poziomie 2, stanie specjalnie przygotowane stoisko informacyjne, gdzie dyżur będzie pełniło czterech ekspertów. Każdy kto skorzysta z profesjonalnej porady otrzyma urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania.
Akcja „Szybki PIT” jest całkowicie darmowa, zapraszamy wszystkich podatników do odwiedzenia naszego Centrum i skorzystania z pomocy urzędników w wypełnianiu PIT-ów – komentuje Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.
Aby wziąć udział w akcji wystarczy zabrać ze sobą dokumenty potrzebne do rozliczenia:
PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które podatnik chce odliczyć. Istotnym jest, aby nie zapomnieć o zeszłorocznym rozliczeniu PIT, które będzie potrzebne do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym.
Eksperci z poznańskiej Izby Skarbowej będą czekać od piątku do niedzieli (13-15.03) w godzinach 12.00- 18.00 na poziomie 2 (między sklepami Reserved i 4F) Poznań City Center.