Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Vision Express Super Optyk w Avenida Poznań reprezentuje sieć salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. Łączy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek w jednym miejscu, zapewnia profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów. W ofercie salonu można znaleźć najszerszy asortyment opraw okularowych znanych marek, w tym również takich, które są dystrybuowane tylko przez Vision Express.

Podstawowe wartości jakich przestrzega się w Vision Express, to wysoka jakość usług, szacunek dla klientów, najwyższa troska o wzrok klienta, wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

W salonie w Avenida Poznań każdy może liczyć na profesjonalną poradę, dobór najlepszych rozwiązań oraz szybką realizację i najkorzystniejsze ceny.

Vision Express to sieć salonów optycznych na terenie Polski, lider w branży optycznej. To połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów – wszystko w jednym miejscu, szybko i na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

-szeroki wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych w cenach już od 39zł
nowoczesne rozwiązania w zakresie soczewek korygujących wzrok
szeroki wybór soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji
badanie wzroku wykonane w nowocześnie wyposażonych gabinetach
-każdego dnia atrakcyjne promocje