Naszą misją jest podkreślanie wizerunku naszych klientów i spełnianie ich marzeń.

Oferujemy największy w Polsce wybór znanych i cenionych, światowych marek zegarków.
Tak bogata oferta gwarantuje zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarki fashion, stylowe, odważne, na co dzień i na specjalne okazje – takie są produkty sprzedawane w naszych salonach.

Sieć salonów Time Trend (dawne salony Zibi) to 53 eleganckie salony z zegarkami zlokalizowane w największych centach handlowych w całym kraju oraz sklep internetowy www.timetrend.pl

Dynamiczny rozwój oraz ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm w naszym sektorze. Dla naszych klientów i partnerów to także gwarancja najwyższej jakości produktów i fachowej obsługi.

Ciągłe doskonalenie w zakresie obsługi oraz szeroki wybór produktów zaspokajający potrzeby naszych klientów, to nasze priorytety.

W naszym salonie w Poznań City Center znajdziecie Państwo szeroką ofertę ponad 30 marek zegarków oraz biżuterii i artykułów piśmienniczych, znanych światowych marek, takich jak: Seiko, Atlantic, Nautica, Pulsar, Lacoste, Guess, Casio, Lorus, Morgan, Marc Ecko, Nodo oraz Tissot, Certina, Calvin Klein, Festina, Diesel.