Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Salon optyczny Soczewki24 [dawniej Viu Viu Optica] w Poznań City Center to miejsce, gdzie każdy znajdzie idealny sposób korekcji swojej wady wzroku. Szeroka oferta salonu obejmuje okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne na każdą kieszeń oraz soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji pochodzące tylko z oferty sprawdzonych producentów.
Na miejscu, w nowocześnie wyposażonym gabinecie, specjalista od razu wykonuje badania wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej oraz indywidulane dopasowania soczewek kontaktowych. W przypadku standardowych szkieł okulary są gotowe do odebrania w godzinę!
Wiemy, że okulary mogą być dzisiaj modnym dodatkiem, a nie tylko smutnym obowiązkiem, dlatego w salonie oferujemy klientom modne oprawki, w tym wyjątkowo szeroki wybór modeli z kolekcji Ray-Ban i Oakley, które wyeksponowane są w specjalnej strefie marki. Nad klientami czuwa wykwalifikowany personel, który zawsze z uśmiechem doradzi najlepsze rozwiązanie.
Priorytetem są dla nas zdrowe oczy i doskonałe samopoczucie naszych klientów!