Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

L`OCCITANE EN PROVENCE to unikatowa marka wśród firm oferujących kosmetyki. Przede wszystkim opiera produkcję tylko na składnikach naturalnych, od czasu, kiedy w 1976 roku Olivier Baussan stworzył tę wyjątkową firmę. Inspiracją były aromaty, bogactwa i składniki z regionu Morza Śródziemnego. Dzięki temu, dziś w salonie w Poznań City Center można korzystać z inspirującej oferty L`OCCITANE. Dostarczamy klientom niepowtarzalnych produktów, takich jak kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i dłoni, wody toaletowe i oryginalne perfumy, również w kremie.

Asortyment jest podzielony na linie dla kobiet i mężczyzn oraz unikatową kolekcję zapachów dla domu, czyli perfumy do wnętrz. Oferta L`OCCITANE w Poznań City Center to nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, świece, eleganckie dyfuzory i saszetki zapachowe.  

Poznań City Center poleca świat pachnących, przyjaznych środowisku kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach.

Prawdziwa historia, która przetrwała 30 lat…Pielęgnacja ciała, pielęgnacja twarzy, perfumy… Kontynuując tradycje Prowansji, tworzymy prawdziwe produkty. Skuteczne produkty dla Twojego piękna oraz dobrego samopoczucia, które czerpią swoje dobroczynne właściwości z roślin oraz olejków eterycznych.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!