Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

LOKALIZACJA:
POZIOM 1, LOKAL 198 61 646 17 24

Założona w 1997 roku przez Grupę Percassi firma KIKO MILANO jest włoską marką produkującą profesjonalne kosmetyki, która oferuje awangardowe linie make up oraz te przeznaczone do pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała. Oferowane produkty są najwyższej jakości, bezpieczne oraz skuteczne, stworzone, aby usatysfakcjonować pragnienia kobiet w każdym wieku.
‘’Be what you want’’ bądzcie tym kim chcecie być. To właśnie w tym zaproszeniu KIKO podsumowuje swoją wizję Piękna. Poprzez niewiarygodnie rozległy oraz zróznicowany asortyment, KIKO pozwala każdemu na wyrażenie swojej osobowości przy użyciu dopasowanych produktów. Różnorodność kolorów, wyjątkowość efektów oraz wrażeń (dostępnych) na rynku , do wyboru na podstawie własnego stylu, karnacji, rodzaju skóry oraz indywidualnych potrzeb w każdym momencie życia. Tożsamość KIKO wywodzi się z wartości ‘’Made in Italy’’, w świecie stolicy mody, sztuki i design’ u. Poszukiwanie oryginalnych struktur i kolorów łączy się z badaniem preparatów pod względem jakości i wydajności gwarantowanej poprzez idealne połączenie jakości i kreatywności. Owoc najnowszych odkryć naukowych oraz ostatnich trendów modowych, propozycja KIKO jest na bieżąco odświeżana, aby wprowadzić w życie coraz bardziej innowacyjne produkty i zbliżone do ideałów piękna.