Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Bogatsza oferta w Poznań City Center

10-12-2014

Trzech nowych najemców i setki wyjątkowych produktów to wszystko czeka na Klientów Poznań City Center od 8 grudnia 2014 r. W ubiegły poniedziałek do grona nowych najemców dołączyły marki z sektora bieliźniarskiego, home & livinig, a także turystycznego. Nowo otwarte butiki znajdują się na terenie całego Centrum.

Początek grudnia w Poznań City Center to czas w którym do grona najemców dołączyła marka bieliźniarska Boutique Bielizny, firma CottonLovers oferująca produkty z kategorii home & living oraz biuro turystyczne Wezyr Holidays Coral Travel.

Boutique Bielizny to marka, której misja brzmi „Odkrywamy Twoją kobiecość”. Dzięki charakterystycznemu wystrojowi wnętrz butiki stają się kameralnymi miejscami, gdzie każda Klientka może poczuć się wyjątkowo. Dodatkowo sklepy stają się miejscem spotkań, stworzonym przez kobiety i dla kobiet. Starannie wyselekcjonowana bielizna z całego świata w szerokiej gamie rozmiarów sprawia, że każda klientka znajduje odpowiednie dla siebie produkty. Zdecydowaliśmy się na otworzenie naszego Boutique Bielizny w Poznań City Center m.in. dlatego, że według naszych badań w promieniu 100 km nie ma sklepu, który oferowałby podobny asortyment. Poznań to również miasto z dużym potencjałem dlatego też na naszej liście priorytetów było otwarcie „Boutique Bielizny” właśnie tutaj- mówi Barbara Cabaj, Prezes zarządu.

CottonLovers oferuje swoim Klientom ekskluzywne produkty z kategorii home & living. Wśród szerokiej gamie asortymentu można znaleźć pościele, elementy dekoracyjne domu, a także garderobę. CottonLovers to również propozycje dla wszystkich tych którzy interesują się nowoczesnym designem i właśnie takich produktów poszukują dla siebie. Dodatkowo bajeczne kolory oraz przytulne tkaniny to elementy charakterystyczne dla marki. Mówiąc o CottonLovers nie można zapomnieć o wyjątkowej porcelanie, którą oferuje. Motywy kwiatowe, czy zwierzęce, a także bogata kolorystyka to kluczowe elementy, które znajdują się na licznych kubeczkach, talerzach czy paterach dostępnych w sklepie.

Dzięki szerokiej ofercie Wezyr Holidays Coral Travel, każdy amator podróży będzie mógł znaleźć wycieczki dla siebie. Co roku touroperator wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty. Obecnie wszyscy podróżnicy mogą zwiedzić m.in. Turcję, Egipt, Grecję, Hiszpanię oraz kraje egzotyczne, takie jak Dominikana, Meksyk czy Kuba. Wezyr Holidays Coral Travel jako jeden z nielicznych na polskim rynku otrzymał certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008, a także jest laureatem nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro.

Planując działania dla Poznań City Center za jeden z głównych celów stawiamy sobie ciągłe rozbudowywanie współpracy z nowymi najemcami. Dzięki tego typu działaniom możemy zaoferować naszym Klientów wybór wśród bogatego grona różnorodnych marek- mówi Norbert Fijałkowski dyrektor Centrum.