Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

„Bąbelkowy kącik” w Poznań City Center

30-07-2015

Przestronne, kolorowe i wypełnione zabawkami miejsce, w którym dzieci ciekawie spędzą czas, a rodzice będą „mieli je na oku” – „Bąbelkowy kącik”, czyli mini plac zabaw został otwarty w Poznań City Center. Wszyscy poznaniacy do 7. roku życia znajdą w nim zjeżdżalnię, bujaki, jak również strefę „małego artysty”. Z tych atrakcji będą mogli korzystać bezpłatnie.

Mali poznaniacy, doczekali się własnego, przygotowanego specjalnie dla nich miejsca. Od dziś w Poznań City Center stanął kolorowy „Bąbelkowy kącik”, w którym maluchy
z pewnością nie będą narzekać na nudę.  Na 16 m2 przy strefie gastronomicznej nad fontanną, na poziomie 2, powstał kącik z zabawkami zarówno dla chłopców, jak
i dziewczynek. Domek ze zjeżdżalnią, bujaki oraz mata do ćwiczeń to wszystko czeka na najmłodszych. Dla wszystkich małych artystów w „Bąbelkowym kąciku” zostały ustawione stoliki z siedziskami i akcesoriami do rysowania, a także kredowa tablica.

Towarzyszenie rodzicom robiącym zakupy nie zawsze jest dla dzieciaków najlepszą rozrywką. Dlatego też, postanowiliśmy przygotować specjalne miejsce tylko dla nich. Dzięki temu, że kącik został usytuowany przy strefie gastronomicznej rodzice będą mieli okazję na spokojny posiłek, a dzieci na doskonałą zabawę – mówi Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.

W „Bąbelkowym kąciku” znalazło się także miejsce do przygotowania posiłków dla maluchów. Każdy rodzic będzie mógł podgrzać szybki obiadek dla swojej pociechy, korzystając ze specjalnie przygotowanej mikrofalówki. Dodatkowo kąciku zostały ustawione wysokie, wygodne krzesła dla opiekunów.

„Bąbelkowy kącik” znajduje się na poziomie 2, przy strefie gastronomicznej nad fontanną. Jest dostępny codziennie w godzinach otwarcia Centrum (9.00 – 21.00). Mogą korzystać z niego rodzice oraz dzieci do 7 roku życia. Wstęp jest bezpłatny.